Moje Spostrzeżenia na Temat Lekcji WF-u | Wywiad dla „Rodzina na Start!”

Jakiś czas temu miałam przyjemność udzielić wywiadu dla „Rodzina na Start!”.

„Celem kampanii „Rodzina na start!” jest zachęcanie do międzypokoleniowej aktywności, budowanie prozdrowotnych nawyków i integrowanie rodzin wokół aktywności fizycznej.”

 

Kampania ta jest współfinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

 

Moje spostrzeżenia dotyczące lekcji wychowania fizycznego możesz przeczytać klikając w poniższy link. Zachęcam 🙂

 

—> „Lekcja WF-u jak przykra konieczność? Wcale nie musi tak być” >>>>

 

 

 

Źródło: http://rodzinanastart.pl/

 

 

4 komentarze
 1. Cześć Irmino:)
  od jakiegoś czasu śledzę Twojego bloga, też jestem nauczycielem w-f i po prostu czuję, że nadajemy na tych samych falach, czytając niektóre posty odnajduję w nich swoje lekcje i podejście do w-fu. Wywiad świetny, podziwiam Cię za prowadzenie tego bloga, ja obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim po odbytej operacji kregosłupa i straaasznie tęsknię za pracą, za uczniami i za salą gimnastyczną. Dlatego taki blog jak twój to dla mnie w tym czasie niedyspozycji miód na serce:)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  1. Cześć Lidio 🙂
   Jejjj..co mogę powiedzieć…
   Baaaaaaaaaaardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę się, że blog Ci się podoba, i że z niego korzystasz <3

   Życzę Ci zdrówka...oby wszystko szybko wróciło do normy...i...żebyś szybko wróciła w pełni sił do pracy 🙂

   Pozdrawiam serdecznie 🙂

 2. Bardzo miło czytało mi się wywiad z Tobą, w szkole podstawowej miałam nauczyciela, kóry traktował nas jak zawodników poszczególnych dyscyplin sportowych wynikiem czego było to, że 1/3 klasy nie chodziło na zajęcia WF, w tym też ja. Natomiast w szkole średniej trafiłam do klasy w której uczyła fantastyczna nauczycielka, podobnie jak TY z szacunkiem dla młodzieży i dzieci, do ich predyspozycji. Prowadziła zajęcia przyjemne, mieszane, innowacyjne i co więcej regularnie ćwiczyliśmy aerobik – co było bardzo pomocne w utrzymaniu zdrowe go samopoczucia i figury. Wszyscy brali udział w lekcjach.
  Pozdrawiam Irmina 🙂

  1. Baaaardzo mi miło 🙂 Dziękuję za tak miłe słowa 🙂 Cieszę się, że jednak trafiłaś na fajnego nauczyciela w swoich latach szkolnych i miło wspominasz wf 🙂 Nooo i niestety…trafiłaś też na tego co robił treningi na wf-ie. Ojjj nie jestem za tym…zraża to pozostałych uczniów…
   Pozdrawiam również bardzo serdecznie <3

Leave a Reply

Your email address will not be published.