Oświadczenie

Ja niżej podpisana Irmina Krulikowska – właściciel portalu sporttopestka.pl niniejszym oświadczam, że na niżej wskazanych podstronach portalu sporttopestka.pl zamieściłam w sposób bezprawny, bez zgody i wiedzy uprawnionej spółki, zdjęcie, co do którego wyłączne prawa autorskie należą do spółki Motor-Presse Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Zdjęcie to zostało opublikowane w miesięczniku Runner’s World (w numerach podanych poniżej) i bezprawnie wykorzystane przeze mnie na portalu sporttopestka.pl W związku z tym oświadczam, że wyłącznym posiadaczem praw autorskich do wszystkich poniższego zdjęcia jest Motor-Presse Polska Sp.z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wydawca miesięcznika Runner’s World. Zobowiązuję się także do zaniechania podobnych naruszeń w przyszłości.

5-300x225

Powyższe zdjęcie zostało bezprawnie zamieszczone przeze mnie w artykule „Zabawa biegowa | Jak urozmaicić bieganie?
– Link do artykułu: http://sporttopestka.pl/zabawa-biegowa-jak-urozmaicic-bieganie/

 

Irmina Krulikowska

4 komentarze
  1. Cieszę się, że sprawę udało się wyjaśnić w sposób polubowny. Sama będę teraz zwracać większą uwagę na to, skąd biorę wykorzystywane przeze mnie zdjęcia i czy na pewno mogę ich użyć.

  2. Ja też nie wiedziałam, że nie wszystkie zdjęcia można umieszczać, Dobrze, że wyjaśniłaś sobie to wszystko z firmą i nie weszli na drogę sądową…

  3. Jeszcze raz bardzo przepraszam Runner’s World za naruszenie praw autorskich. Wydawało mi się, że robię wszystko legalnie podając źródło. Absolutnie nie było to moim celem, by „po cichu” zabierać i umieszczać zdjęcie na blogu. Zdjęcia wyszukuję w wyszukiwarce google i zawsze podaję źródło. Jednak okazuje się, że nie każde znalezione zdjęcie w google można umieścić (wraz z podaniem źródła). Będę to miała na uwadze w przyszłości i sukcesywnie przeanalizuję dotychczasowe zdjęcia, które znalazłam w Intenecie. Dla mnie to również było duże zdziwienie i przykra sytuacja, ponieważ jeszcze raz zaznaczę, myślałam, iż wszystko robię zgodnie z prawem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.