Darmowy E-BOOK do Pobrania

.
.

„13 sprawdzonych i najbardziej lubianych zabaw przy muzyce dla dzieci” to mój najnowszy e-book, który możesz pobrać poniżej…

.

Jak to zrobić? Piszę o tym pod koniec wpisu…

.

Oczywiście po tytule możesz domyślić się o czym E-BOOK. 

Nie jestem przesądna! To jest szczęśliwa trzynastka!

.

Projekt bez tytułu (41)

Zabawy sprawdziłam na własnych zajęciach…

Od kilku lat prowadzę zabawy przy muzyce dla dzieci. Są to dzieciaki w wieku 5-6 lat.

W jednym roku zdarzyły mi się nawet czterolatki.

.

Na zajęciach uczę dzieci różnych tańców. Reagują na głośną i cichą muzykę poprzez wykonywanie odpowiednich ruchów. Poznają także instrumenty perkusyjne, śpiewają piosenki…i…bawią się przy muzyce.

.

Zauważyłam, że niektóre zabawy sprawiają im ogromną radość. Często chcą powtórzyć pewne zabawy, bo im się bardzo podobają. 

Rewelacyjne są stare zabawy. Wydawałoby się, że mogą nudzić kolejne pokolenia, które są przecież wychowywane w nowoczesnym duchu laptopów, smartfonów, czy innych plejaków.

.

Projekt bez tytułu (35)

Nic bardziej mylnego! Wciąż się sprawdzają – i to fantastycznie!

.

Jakie zabawy jeszcze cieszą moich Małych Podopiecznych? Szaleją na punkcie zabaw, w których gra muzyka – i mają do wykonania jakieś zadanie – a następnie cichnie. Jest tak zwana pauza i np. ktoś odpada z zabawy, bo czegoś nie zdążył zrobić.

.

I znowu…wydawałoby się, że tego typu zabawy dzieci mogą nie lubić, bo przecież ktoś odpada…bo zaraz może będą się nudzić lub rozrabiać.

I znowu muszę się powtórzyć – nic bardziej mylnego! 

.

Dzieci kochają rywalizację! Każde chce wygrać! Przy okazji uczą się, że jest coś takiego jak zwycięstwo i porażka.

Dążymy do zwycięstwa, staramy się, jesteśmy szczęśliwi, gdy wygrywamy, ale kiedy osiągamy porażkę – potrafimy wyciągać wnioski, nie smucić się – tylko wiedzieć, że następnym razem będzie na pewno lepiej. 

.

Projekt bez tytułu (38)

Maluchy wspaniale dopingują swoich kolegów, którzy pozostają w zabawie. Klaszczą, wołają imiona kolegów, a gdy ktoś już w końcu wygra – wszyscy podbiegają i przytulają zwycięzcę.

Jest to naprawdę piękny widok.

Widok radosnego dziecka, które cieszy się z zabawy, którą mu zaproponowałam i widok dziecka, które cieszy się ze zwycięstwa swojego kolegi.

.

Projekt bez tytułu (39)

Dlaczego polecam właśnie te zabawy?

Te 13 zabaw, które są w moim E-BOOKU mogę Ci szczerze polecić. Są to naprawdę najbardziej sprawdzone, skuteczne i lubiane zabawy przez dzieciaków, z którymi prowadzę zajęcia rytmiczno – taneczne.

.

E-BOOK jest w formie pdf.

.

cover3d_0.36907400 1492621586

Jak zgarnąć E-BOOKA?

To bardzo proste!

Wystarczy jeśli zapiszesz się na Newsletter. Wpisz swojego e-maila i imię. W ciągu kilku minut E-BOOK powinien pojawić się na Twojej skrzynce.

Pamiętaj, że najpierw przyjdzie do Ciebie mail z potwierdzeniem subskrypcji – musisz potwierdzić tego maila, aby dostać darmowego e-booka.

.

.

.

Oprócz E-BOOKA nt. zabaw przy muzyce, dostaniesz także „20 rozgrzewek na wf i treningi”, fajnie co? 🙂

.

UWAGA! WAŻNE INFO!

Jeśli jesteś już na mojej liście, nie musisz zapisywać się po raz drugi. Sprawdź pocztę, bo E-BOOK już powinien u Ciebie być.

.

.

Będzie mi szalenie miło, jeśli napiszesz swoją krótką opinię na temat tego E-BOOKA, albo wypowiesz się – pisać, czy nie pisać więcej tego typu E-BOOKÓW???

.

Irmina

18 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published.